Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Scrap- LO. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Scrap- LO. Pokaż wszystkie posty

piątek, 26 sierpnia 2016

Matka i Córka





Mój kolejny blejtram, 

Matka i Córka 
gdzie przeszłość spotyka się z dniem dzisiejszym...



Dziś

moja córeczka ma swoje urodziny,

Dziś jest już dorosłą mądrą i piękną kobietą,

 ale dla mnie zawsze zostanie tą maleńką kruszyną,

 którą nosiłam pod sercem.




Życzę Ci córeczko,
żebyś zawsze umiała iść z podniesioną głową dumna z tego,
 kim jesteś;
 żebyś umiała dostrzegać piękno nawet w najmniejszych rzeczach
 i na zawsze pozostała dobrą osobą .
 Życzę Ci oddanych przyjaciół,
 prawdziwej miłości i odwagi,
abyś umiała spełniać swoje marzenia.

 




Piękna tekturka to oczywiście miszmaszowe dzieło 

piątek, 12 sierpnia 2016

Ciąg dalszy kolorowych wspomnień






Kolejny tym razem błękitny blejtram,
który jest między innymi inspiracją do Miszmaszu, wykorzystana tekturka 
z kolejnym zdjęciem,
które zostało już nieco nadgryzione zębem czasu,
ale cóż takie jest życia czas płynie a my ciągle młodzi:)))

                                    

Na li­ni cza­su
wiążemy su­pełki wspomnień.
Każdy ma in­ny kolor
je­den pełen uczu­cia
in­ny niena­wiści, tęsknoty.

Jest jeszcze miłość,
dzięki niej
po­woli za­mazuj­my
to co kiedyś tak bolało.

Na li­ni cza­su
która ma swój początek i koniec
jest jeszcze jed­na chwila,
chwi­la teraźniejszości
"Tu i Teraz"

To właśnie "Tu i Teraz"
istniejemy
uczes­tniczy­my w pięknym Bycie
ja­kim jest Życie
i sta­jemy sie sobą.

W tej oto chwi­li
decydujemy
co będzie da­lej i dalej...
wiążemy su­pełki do końca
nasze­go czasu.  




 A tu kawałek mojego ogrodu dla Was w podzięce że jesteście :)